Twoja kariera zaczyna się tutaj

ACADEMY.KINGD

Zarabiaj jak w pracy, rozwijaj się jak na najlepszym szkoleniu.

 

Rekrutacja została zamknięta.
Zapraszamy do aplikowania w 2022 roku.

Na początku kariery programisty najważniejszy jest czas na naukę. Najlepiej w przyjaznych warunkach, jak w Academy.Kingd. To wszechstronna forma pracy w Untitled Kingdom, która pozwala na dogłębne i dokładne usystematyzowanie wiedzy z zakresu programowania. Zarabiaj jak w pracy, a ucz się jak na najlepszym szkoleniu — w miejscu stworzonym do rozwijania najlepszych programistów.

W Academy.Kingd pracujesz w jednym zespole z uczestnikami tego samego programu i działasz tylko na projektach wewnętrznych, więc możesz eksperymentować do woli. Uczysz się GIT, CRUD, komunikacji BLE, programowania obiektowego i poznajesz wykorzystywane architektury. Jesteś w stałym kontakcie z innymi zespołami w firmie, jak Quality Assurance i Product Development, więc poznajesz całościowe podejście do tworzenia aplikacji, praktyki do sprawnej komunikacji z klientem i prowadzenia projektów.

ACADEMY.KINGD W 3 KROKACH

plan

KROK 1

Po przeczytaniu tego ogłoszenia, możesz aplikować tutaj przy kolejnej rekrutacji w 2022 roku.

test

KROK 2

Po przejściu procesu rekrutacji, zaczniesz Academy od 1 października. Pracujemy 8 godzin dziennie w elastycznych godzinach 8-18. Działamy w luźnej atmosferze z dużym naciskiem na Twoją samodzielność. Oferujemy możliwość częściowej pracy zdalnej - planujemy kilka spotkań w miesiącu w naszym biurze w Krakowie.

ML-1

KROK 3

Po zakończonym semestrze, jesteś w pełni gotowy/gotowa do pracy przy komercyjnym projekcie. Masz ogromną wiedzę, oficjalny dyplom Academy.Kingd i najlepszej jakości know-how inspirowane pracą przy projektach medycznych. Po zakończeniu Academy możesz kontynuować współpracę z nami, ale nie jesteś związany żadną umową lojalnościową.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ U NAS?


♦Jakość.
Jesteśmy specjalistami w tworzeniu oprogramowania i aplikacji medycznych. Tworzymy digital health solutions, które spełniają wymogi FDA, HIPAA i ISO 13485. Nasza praca w MedTech’u i jakość naszych kodów przekładają się na życie innych.♦ Wszechstronne działanie. Poza nauką w Academy czekają Cię Zoomowe i biurowe spotkania z innymi interdyscyplinarnymi zespołami Untitled.Kingdom - Quality Assurance Team, Product Development Team, Market Success Team.


♦Zaufanie. Bez micromanagement’u, niepotrzebnych spotkań i bicia piany. Nauka i praca w Academy.Kingd to przede wszystkim Twoje samodzielne poszukiwanie rozwiązań i własne zarządzanie czasem. Na codziennych spotkaniach omawiamy w teamie to, co zrobiliśmy sami i dzielimy się wiedzą. Pracując na wewnętrznych projektach, możesz swobodnie eksperymentować pod okiem naszych specjalistów.

Leszek Kaczor

KTO PROWADZI ACADEMY.KINGD?

“Pracuję jako programista blisko 10 lat, więc jestem ciekawy nowych rozwiązań, procesów myślowych i sposobu pracy innych osób. Dlatego uczę na zasadzie współpracy i wymiany wiedzy. Program Academy.Kingd to jak najwięcej praktycznej wiedzy i dzielenia się sprawdzonymi przez nas praktykami. Bez narzucania, zawsze z możliwością pomocy. To całościowe i wszechstronne podejście do tworzenia aplikacji.” - Leszek

Proces przyjmowania aplikacji:

Zakończony

Start Academy.Kingd:

1.10.2021 r.

Poznaj nas bliżej:

APLIKUJ TUTAJ
HELP KIT

Więcej o pracy w Untitled Kingdom przeczytasz na naszym blogu:
- 5 steps from QA specialist to improve your app (ENG)

- Dlaczego warto u nas pracować? (PL)
- Co wyróżnia pracę w MedTechu od innych dziedzin programowania? (ENG)
- Jakie pytania zadajemy na rozmowie kwalifikacyjnej? (PL)

Masz pytania?
Napisz do rekruterki Academy.Kingd:
dominika.janus@untitledkingdom.com